Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Benedict Cumberbatch’li “Ironbark”tan Set Kareleri Geldi!
  22 Eki 2018 - 05:23

  Benedict Cumberbatch’in başrolünde yer aldığı "Ironbark"ın çekimleri başladı.

  Benedict Cumberbatch’li “Ironbark”tan Set Kareleri Geldi!
  1. Benedict Cumberbatch’li “Ironbark”tan Set Kareleri Geldi! +

  Sherlock” dizisinin yıldızı ve Marvel Sinematik Evreni’nin Doktor Strange’i olarak tanıdığımız Oscar adayı Benedict Cumberbatch’in başrolünü üstlendiği drama filmi “Ironbark”ın çekimleri başladı ve setten ilk kareler geldi. Gelen karelerde Cumberbatch’in çok farklı göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Başrol isme filmde “The Marvelous Mrs. Maisel” dizisiyle Altın Küre ve Emmy kazanan Rachel Brosnahan, “Taboo” dizisinde ve “Canavar” filminde izlediğimiz Jessie Buckley, Gürcistanlı aktör Merab NinidzeAngus Wright ve Kirill Pirogov gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini 2016 yapımı “The Hollow Crown” dizisiyle BAFTA’ya aday gösterilen ve bu sene Saoirse Ronan’lı drama filmi “On Chesil Beach” ile karşımıza çıkan Dominic Cooke üstleniyor. Senaryoyu ise “Belalı Tanık”ın senaristi Tom O'Connor kaleme alıyor.

  “Ironbark”, Soğuk Savaş sırasında CIA’in Sovyet nükleer programına sızmasına yardım eden İngiliz iş adamı Greville Wynne’in (Benedict Cumberbatch) gerçek hikayesini konu alıyor. Küba Füze Krizi’ne son veren önemli istihbaratları, Wynne ve Rus kaynağı Oleg Penkovsky temin ediyor. Jessie Buckley filmde iş adamının eşi Sheila Wynne’e hayat veriyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top