Hesabım
  Birds of Prey'den Karakter Posterleri Yayınlandı
  6 Ara 2019 - 19:20

  Merakla beklenen DC filminden karakterlere özel posterler yayınlandı

  1. +  Warner Bros ve DC Evreni’nin yeni iş birliği Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn’den posterin ardından karakter posterleri de paylaşıldı. Margot Robbie’nin tekrar Harley Quinn olarak karşımıza çıkacağı film, 7 Şubat 2020’de ülkemizde de gösterime girecek.

  Christina Hodson’un yazdığı ve Cathy Yan tarafından yönetilen filmde Margot Robbie’ye, Huntress rolüyle Mary Elizabeth Winstead, Black Mask karakteriyle Ewan McGregor, Black Canary performansıyla Jurnee Smollett-Bell ve Erika’yı canlandıran Bojana Novakovic eşlik ediyor. Yırtıcı Kuşlar’ın mafya babası tarafından kaçırılan bir genç kadını kurtarması için verdiği mücadelenin anlatıldığı film, Gotham Şehri’nde kötülere karşı yapılan bir savaşı da peliküle aktarıyor.

  Dizinin geçtiğimiz günlerde heyecan verici bir fragmanı ve Rönesans tablosunu anımsatan posteri yayınlanmıştı. Dönemin sanat eserlerinden Sandro Botticelli'nin Nascita di Venere or Birth of Venus tablosundan ilhamla tasarlanan poster sonrasında karakterlere ait özel posterler de görücüye çıktı. Bir yandan, hayal kırıklığı yaratan Suicide Squad filminin devamını çekmeye hazırlanan DC, bu filmle de şeytanın bacağını kırmaya çalışacak. 


   

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top