Hesabım
  Chris Pratt'li "The Tomorrow War"dan Yeni Görseller!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 27 Nis 2021 - 14:15

  The Tomorrow War, izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.

  The Tomorrow War
  1. The Tomorrow War +

  Chris Pratt'in yıldızı olacağı bilim kurgu türündeki aksiyon gerilimi The Tomorrow War, izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmden yeni görseller resmi olarak paylaşıldı. Chris McKay'in yönetmeni olduğu film, Amazon üzerinden izleyicileriyle buluşacak.

  Esasen sinemalarda vizyona girmesi planlanan, ancak coronavirüs engeline takılıp Amazon'un haklarını tam 200 milyon dolara devraldığı The Tomorrow War'un konusu ise şöyle: İşgal altında bulunan dünyada insanlar, uzaylılara karşı verdikleri savaşta büyük bir yenilgiye uğrar. Artık değişen düzende yaşayan bilim insanları, sistemi değiştirmek için asker yetiştirmeye karar verir. Savaşa hazırlanmak için yeni bir yol keşfeden bilim insanları tarafından yetiştirilen askerlerin vereceği savaş, insanlığın geleceğini belirleyecektir.

  Paramount Pictures'ın hayata geçirdiği The Tomorrow War'un oyuncu kadrosunda Chris Pratt'in yanı sıra Dexter, Louie, Killer Elite, The Handmaid's Tale, Predator gibi yapımlarda karşımıza çıkan Yvonne Strahovski; Isn't It Romantic, Glow, True Story, Ghost Town'dan tanıdığımız Betty Gilpin; Whiplash'teki performansı ile Oscar sahibi olan ve DC'nin Jim Gordon'ı olan J.K. SimmonsSam RichardsonTheo VonJasmine MatthewsKeith PowersMary Lynn RajskubEdwin HodgeMike MitchellSeychelle Gabriel gibi isimler yer alıyor.

  The Tomorrow War, 2 Temmuz 2021 tarihinde Amazon Prime üzerinden gösterimini yapmaya başlayacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top