Hesabım
  Serenay Sarıkaya Başrollü "Şahmaran"a İlk Bakış!

  Netflix, dizinin ilk teaser tanıtımını ve yayın tarihini paylaştı.

  Netflix

  Netflix, başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı, merakla beklenen "Şahmaran" dizisinin yayın tarihini, dizinin ilk teaser tanıtımı ile duyurdu. "Şahmaran" 20 Ocak'ta izleyiciyle buluşacak.

  Umur Turagay tarafından yönetilen dizinin oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan ve Ece Ertez gibi başarılı isimler yer alıyor.

  Pınar Bulut’un senaryosuyla hayata geçen, tutku ve gizemle harmanlanmış bu efsanevi hikâyenin yapımını TIMS & B Productions, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor.

  Bundan binlerce yıl evvel böyle söyledi yılanların şahı; ‘Ey insan, sen sakın sevme beni.’ Ama insan dinlemedi, âşık oldu Şahmaran’a…

  Dizinin konusu kısaca şöyle: Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona âşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.

  Etkileyici hikâyesi ve güçlü kadrosu ile "Şahmaran", 20 Ocak’ta sadece Netflix’te!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top