Hesabım
  "Şahsiyet" 2. Sezonda Kimler Rol Alacak?

  Sevilen dizinin 2. sezon kadrosu belli oldu.

  .

  "Şahsiyet" dizisinin yeni bir sezonla geri döneceğini öğrenmemizden bu yana yaklaşık bir ay geçti. Başrolünü Haluk Bilginer'in üstlendiği ve performansıyla Uluslararası Emmy ödülü kazandığı dizi, 2018 yılında puhu'da yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştı.

  Dizinin haklarını satın alan Disney+, yeni bir sezon için Ay Yapım'la anlaştı. İkinci sezon çekimleri bu ya içinde başlayacak. Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizinin yeni sezonu için, Agah Beyoğlu rolüyle geri dönen Haluk Bilginer ve Agah'ın kızı Zuhal olarak geri dönen Şebnem Bozoklu'ya, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta eşlik edecek.

  Bu sezonun, ilk sezonun aksine polisiye bir temayı işlemeyeceği, Agah Beyoğlu ve Avustralya'dan dönen kızı Zuhal'in ilişkisine odaklanacağı da haberin detaylarında yer alıyor. Ancak ilk sezonda başrolü Haluk Bilginer ile paylaşan Cansu Dere'nin canlandırdığı polis Nevra Elmas'ı dizinin finalinde sürpriz bir şekilde göreceğiz.

  Senaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Saylak'ın üstlendiği "Şahsiyet" yeni bölümleriyle Disney+'ta yayınlanacak. Şimdi abone olmak için tıklayın...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top