Hesabım
  Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ Başrollü "Aile" Dizisinden İlk Fragman
  24 Oca 2023 - 20:58

  Kadrosuyla dikkat çeken Aile dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

  Ay Yapım

  Ay Yapım’ın Show TV ekranlarında seyirci ile buluşacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın oynadığı yeni dizisi "Aile"nin ilk fragmanı yayınlandı. Yıllar sonra bu diziyle televizyon ekranlarına dönecek olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ile birlikte; Saygı'dan beri ekranda izlemeyi özlediğimiz Nejat İşler, hastalığının ardından setlere dönenCanan Ergüder ve Camdaki Kız'dan ayrılan Nur Sürer yer alıyor.

  Senaryosunda Hakan Bonomo’nun imzasının yer aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’ dizisi, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak. Dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu gibi isimler eşlik ediyor.

  Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve "aile" kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top