Hesabım
  "Succession" 4. Sezondan İlk Fragman!

  HBO dizinin 4. sezon yayın tarihini açıkladı.

  HBO, hit dizisi "Succession"ın 4. sezonundan ilk fragmanı yayınladı ve dizinin 26 Mart'ta geri döneceğini duyurdu. Böylece yeni dizi "The Last of Us" Mart ayı ortasında yayınını tamamladıktan sonra ortaya çıkacak boşluğu "Succession" doldurcak. En İyi Drama dalında Emmy'yi arka arkaya üç kez kazanan dizinin dördüncü sezonuyla da ödülü alıp alamayacağı şimdiden merak ediliyor.

  Yeni sezonda, medya şirketi Waystar Royco'nun teknoloji vizyoneri Lukas Matsson'a satışı yaklaşıyor ve bu satış olasılığı, anlaşma tamamlandıktan sonra hayatlarının nasıl olacağını tahmin eden Roy'lar arasında varoluşsal kaygıya ve ailevi bölünmeye neden oluyor.

  Logan Roy'un, medya devi Waystar Royco şirketinin Lukas Matsson'a satışını onayladığı 3. sezon finalini takip edecek olan yeni bölümlerde Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin ve Alan Ruck, Roy ailesinin üyeleri olarak geri dönüyorlar.

  Geri dönen diğer oyuncular arasında Matthew Macfadyen, Alexander Skarsgård, Cherry Jones, Hope Davis, Justin Kirk, Stephen Root, Nicholas Braun, J. Smith-Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens ve Hiam Abbass yer alıyor. Ayrıca bu yeni sezonda kadroya Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe ve Jóhannes Haukur Johannesson katılıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top