Hesabım
  "The Last of Us" 5. Bölümün Yayın Tarihi Değişti

  HBO dizinin Pazar günü yayınlanmayacağını açıkladı.

  HBO

  HBO'nun yeni hit dizisi "The Last of Us" son olarak dördüncü bölümüyle izleyicilerle buluştu. Dizinin önümüzdeki hafta Pazar gecesi yayınlanması gereken beşinci bölümünün yayın günü ise değiştirildi. HBO yeni bölümün iki gün erken yayınlanacağını açıkladı.

  Dizinin yayınlanması gereken 12 Şubat Pazar günü Amerika'da Super Bowl LVII yayını olacak ve HBO dizinin bu büyük etkinlikle çakışmasını istemiyor. Dolayısıyla 5. bölüm 10 Şubat Cuma gecesi (Türkiye saatiyle Cumartesi sabahı) yayınlanacak.

  Bu Dizileri İzlemek Hiç Kolay Değil: "The Last of Us" Gibi Duygusal Açıdan Yıkıcı Diziler

  Dördüncü ve beşinci bölümler bir şekilde birbirine bağlı olduğu için kanalın bu kararı hikaye açısından da mantıklı. Oyunun "Pittsburgh" ve "The Suburbs" bölümlerini harmanlayan dizi, Missouri'deki Kansas City'e geçiyor ve ve FEDRA'nın yerine, Melanie Lynskey'in canlandırdığı Kathleen karakterinin öncülüğündeki bir isyankar grup olan Avcılar'ı konu alıyor.

  Bununla birlikte, yaklaşan 5. bölümde, her iki oyuncunun da daha fazla devreye girmesiyle birlikte, oyunların Henry ve Sam karakterlerini hikayeye dahil ediyorlar. Dördüncü bölümde, oyunlarda Joel'in erkek kardeşi Tommy'yi seslendiren Jeffrey Pierce'ın canlandırdığı yeni karakter Perry de yer aldı.

  Dizi Yetmedi Biraz Daha Dağılmaya İhtiyacım Var Diyenlere "The Last of Us" Gibi Filmler!
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top