Hesabım
  "Good Omens" 2. Sezona David Tennant Ailesinden İki Yeni İsim Dahil Oldu

  Peter Davison ve Ty Tennant, "Good Omens" 2. sezonda rol alacaklar.

  Beyazperde

  Fantastik dizi "Good Omens"ın ikinci sezonu, Tennant ailesi için bir tür aile buluşmasına dönüşecek.

  Deccal'in gelişini durdurmaya çalışan Cennet ve Cehennem temsilcilerini takip eden Prime Video dizisi Neil Gaiman ve Terry Pratchett'in aynı adlı romanından uyarlandı ve ilk sezonuyla büyük beğeni topladı.

  Dizide David Tennant, Crowley adında bir iblisi canlandırırken, Michael Sheen melek Aziraphale rolüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Yeni sezonda Sheen ve Tennant rollerini yinelemek için geri dönerken, onlara Tennant ailesinin iki üyesi daha eşlik edecek: Ty Tennant ve Peter Davison.

  Aktörün oğlu olan Ty Tennant, son olarak "House of the Dragon"da Aegon Targaryen'in gençliğini canlandırdı. Aktörün kayınpederi ve Ty Tennant'ın dedesi olan Peter Davison ise tıpkı David Tennant gibi en çok "Doctor Who" dizisiyle hatırlanıyor. Davison 1981 - 1984 yılları arasında, ikonik karakterin 5. rejenerasyonuna hayat vermişti.

  Kadroya yeni dahil olan bu iki ismin hangi karakterleri canlandıracağı, Cennet'ten mi, Cehennem'den mi yoksa Dünya'dan mı olacağı şimdilik açıklanmadı.

  "Good Omens" 2. sezonda kadroya ayrıca, Crowley'nin pozisyonunu devralacak olan iblis Shacks karakteriyle Miranda Richardson dahil oluyor. İlk sezonda Anna Maxwell Martin'in canlandırdığı Beelzebub rolünde ise bu sezon Shelley Conn'u izleyeceğiz.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top