Hesabım
  "Scott Pilgrim" Anime Dizi Oluyor: Orijinal Filmin Oyuncuları Seslendirme Kadrosunda!

  “Scott Pilgrim vs. the World” oyuncuları Netflix'in anime uyarlaması için geri dönüyor.

  .

  Netflix, "Scott Pilgrim" çizgi romanına dayanan bir anime dizisi sipariş etti. Edgar Wright'ın kült haline gelen 2010 yapımı canlı aksiyon film uyarlaması “Scott Pilgrim vs. the World”ün ana oyuncu kadrosu dizinin seslendirme için geri dönüyor!

  Bryan Lee O'Malley, tarafından yaratılan ve tembel ve garaj grubu Sex Bob-omb üyesi Scott Pilgrim'e odaklanan çizgi roman, 2004 yılından 2010'a kadar 6 cilt halinde yayınlandı.

  2010 yılında "Hot Fuzz" ve "Shaun of the Dead" gibi filmlerle adını duyurmuş olan yönetmen Edgar Wright'ın eleştirmenler tarafından beğenilen ancak gişede başarısız olan uyarlaması geldi. Ancak film aradan geçen yıllarda bir kült hiti haline geldi.

  Film uyarlamasında Scott Pilgrim'i canlandıran Michael Cera, bu kez karaktere sesiyle hayat verecek. Ayrıca Mary Elizabeth Winstead, Kieran Culkin, Chris Evans, Anna Kendrick, Brie Larson, Alison Pill, Aubrey Plaza, Brandon Routh, Jason Schwartzman, Johnny Simmons, Satya Bhabha, Mark Webber, Mae Whitman ve Ellen Wong da filmdeki karakterlerini seslendirmek üzere geri dönüyorlar.

  Çizgi romanın yaratıcısı Bryan Lee O'Malley, dizinin yazarı, baş sorumlusu ve yürütücü yapımcısı olarak görev yapacak. Edgar Wright da yürütücü yapımcı olarak projede yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top