Hesabım
  Prime Video'nun "Mr. & Mrs. Smith" Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

  Merakla beklenen dizinin başrollerini Donald Glover ve Maya Erskine paylaşıyor.

  Prime Video

  Prime Video merakla beklenen "Mr. & Mrs. Smith" dizisinin yayın tarihini açıkladı ve diziden kareler paylaştı. Merakla beklenen dizinin, sekiz bölümden oluşan birinci sezonunun tamamı, 2 Şubat 2024 tarihinden itibaren sadece Prime Video'da dünya çapında 240'tan fazla ülke ve bölgede gösterime girecek.

  Yönetici yapımcı rolünü üstlenen Donald Glover (Atlanta) ve Francesca Sloane (Atlanta, Fargo) tarafından yaratılan, 2005 tarihli New Regency yapımı filmden uyarlanan dizide başrolleri Donald Glover ve Maya Erskine (PEN15) paylaşıyor.

  Prime Video

  Mr. & Mrs. Smith’in dizi uyarlamasında, iki yabancı, kendilerine zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan'da rüya gibi muhteşem bir yaşam sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlarlar. Sorun bu görevle birlikte gelen görücü usulü evliliktir!

  Mr. John ve Mrs. Jane Smith isimli yeni kimlikleriyle artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda ilişkilerinde hep bir dönüm noktasıyla karşı karşıya kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hisler beslemeye başladıklarında ise hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli: casusluk mu yoksa evlilik mi?

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top