Hesabım
  Ryan Murphy İmzalı "Feud: Capote vs. The Swans" 17 Nisan'dan İtibaren Disney+'ta!

  Ödüllü antoloji dizisinin ikinci kısmında ünlü yazar Truman Capote ve onu çevreleyen elit bir kadın grubunun hikayesi anlatılıyor.

  Disney+ / FX

  "American Horror Story"den "9-1-1"a, "Nip/Tuck"tan "Glee"ye televizyon tarihine adını altın harflerle yazdırdığı ve yazdırmaya da devam ettiği sayısız projeye imza atan; Emmy ve Altın Küre başta olmak üzere sayısız ödül kazanan Ryan Murphy’nin yeni dizisi "Feud: Capote vs. the Swans" Disney+’a geliyor.

  FX

  Disney+, bu yapımıyla baharı karşılarken asıl yeniliği ise yeni logosu ile yaşıyor. Akademi Ödüllü® besteci Ludwig Göransson tarafından yaratılan ses efekti de dahil olmak üzere, geliştirilmiş logosu ve renk paleti ile Disney+’ın görsel ve işitsel dünyası yenilendi.

  Yenilenen dünyasıyla izleyicilerle buluşmaya devam eden Disney+’ta izlenebilecek olan "Feud: Capote vs. the Swans"ta Tom Hollander, Capote’ye hayat verirken dizinin başrollerini Naomi Watts, Diane Lane, Chloë Sevigny, Calista Flockhart, Demi Moore, Molly Ringwald, Treat Williams, Joe Mantello ve Russell Tovey paylaşıyor.

  FX

  Dizi, Laurence Learner’ın "Capote’s Women: A True Story of Love, Betrayal and a Swan Song for an Era" adlı çok satan kitabından uyarlandı. 8 bölümlük dizide yazar Capote, kendini cemiyetin en elit kadınlarıyla çevrili buluyor. New York’u New York yapan ve bu şehrin atan kalbini oluşturan bu kadınlar, en yakın arkadaşları Capote’ye tüm gizli kapılarını sonuna kadar açıyor.

  Yazarın “Kuğular” adını verdiği bu kadın grubunun dünyasına girdikçe Capote kayıtsız kalamıyor ve tüm sırları ifşa edecek şekilde kaleminin gücüne tutunuyor. Bir anda “en yakın dost”, “en ezeli düşman”a dönüşüyor.

  Kadınlarla ilgili ilk yazdıklarının Esquire dergisine çıkmasıyla New York’u sallayan Capote ile “Kuğular” arasında yaşananlar, en kanlı savaştan çok daha çetin bir kedi-fare oyununa dönüyor.

  "Feud: Capote vs. the Swans", 17 Nisan’dan itibaren tüm zehrini izleyicilere gündelik hayatları içinde panzehir olarak sunacak ve sadece Disney+’ta seyir zevki yüksek bir keyif yaşatacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top