Hesabım
  Netflix, Serenay Sarıkaya Başrollü "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin Yayın Tarihini Duyurdu!

  Netflix, merakla beklenen Ece Yörenç imzalı dizinin ilk tanıtım fragmanını paylaştı.

  Netflix, merakla beklenen yeni dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin yayın tarihini, yeni bir tanıtım fragmanı ile paylaştı.

  Heyecan yaratan kadrosu ile izleyiciyi günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve modern zaman sancılarına heyecanlı bir yolculuğa çıkaran "Kimler Geldi Kimler Geçti" 9 Mayıs’ta yalnızca Netflix’te yayınlanacak!

  Netflix

  Başroldeki Serenay Sarıkaya'nın Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi sevilen isimlerle birlikte yer aldığı oyuncu kadrosu ile izleyiciyi büyüleyecek dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran oturuyor.

  Netflix

  Ay Yapım imzalı dizinin güçlü kadrosunda ayrıca Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan, Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak gibi birçok önemli isim de yer alıyor.

  Netflix

  İlişkilerin her haline renkli bir bakış atan "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin konusu kısaca şöyle:

  Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.

  "Kimler Geldi Kimler Geçti" 9 Mayıs'ta Netflix'te!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top