Hesabım
  Serenay Sarıkaya Başrollü "Kimler Geldi Kimler Geçti" Dizisinden Fragman!

  Netflix, Serenay Sarıkaya'ya eşsiz bir kadronun eşlik ettiği, Ece Yörenç imzalı "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin fragmanını yayınladı.

  Netflix, duyurulduğu ilk andan itibaren büyük bir merak uyandıran yeni dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin resmi tanıtım fragmanını paylaştı. Günümüzün modern ilişkilerini her yönüyle ve renkli bir dille mercek altına alan "Kimler Geldi Kimler Geçti" 9 Mayıs’ta yalnızca Netflix’te yayınlanacak.

  Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi çarpıcı bir kadronun yer aldığı dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç, yönetmenliğini Bertan Başaran, yapımını ise Ay Yapım üstleniyor.

  Günümüz ilişkilerini eğlenceli bir yerden ele alan ve izleyicilere kendi ilişki ve arkadaşlıkları hakkında yepyeni bakış açıları sunmaya hazırlanan "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin konusu kısaca şöyle:

  Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.

  Aşk, dostluk, arkadaşlık, sadakat, güven ve kendini bulmaya dair sıcak ve samimi hikayesiyle "Kimler Geldi Kimler Geçti" 9 Mayıs’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top