Hesabım
  "Becoming Karl Lagerfeld" Fragman: Daniel Brühl, İkonik Moda Tasarımcısı Olarak Başrolde

  "Becoming Karl Lagerfeld" 7 Haziran'da Disney+'ta!

  Disney+, ikonik moda tasarımcısı Daniel Brühl'ün rol aldığı, merakla beklenen orijinal dizisi "Becoming Karl Lagerfeld"in fragmanını yayınladı.

  Yapımcılığını Gaumont (Lupin) ve Jour Premier'in üstlendiği altı bölümlük dizi, Karl Lagerfeld'in 1970'lerin Paris lüks moda dünyasındaki yükselişini anlatıyor. Dünya prömiyeri Canneseries'de yapılan ve olumlu eleştiriler alan dizi, 7 Haizran'da Disney+'ta yayınlanacak.

  Dizi, 38 yaşındaki Lagerfeld'in kamuoyu tarafından bilinmeyen bir hazır giyim tasarımcısı olduğu 1972'de başlıyor. Lagerfeld, kendisine meydan okuması ve dünyanın en ünlü Fransız moda tasarımcısı olma hırsına göre hareket etmesi için ona ilham veren ateşli züppe Jacques de Bascher'a (Théodore Pellerin) aşık olur.

  Pierre Bergé'nin (Alex Lutz) desteğiyle hüküm süren ve daha sonra Chanel, Fendi ve kendi markasının baş tasarımcısı ve kreatif direktörü olan Yves Saint Laurent (Arnaud Valois) ile karşı karşıya gelir.

  Paris, Monako ve Roma'da geçen dizi aynı zamanda lüks moda dünyasının klan rekabetlerini ve ego savaşlarının yanı sıra destansı partileri ve çöküşü, Lagerfeld'in de Bascher ve arkadaşlarıyla çalkantılı aşk ilişkisini de anlatıyor.

  Yapımları arasında “Kompromat”, “The Odyssey” ve “Zulu” bulunan tanınmış Fransız yönetmen Jérôme Salle, ilk iki bölümü ve altıncı bölümü yönetirken, gelecek vaat eden yönetmen Audrey Estrougo diğer üç bölümü yönetti. Salle aynı zamanda Jour Premier yapımcısı Arnaud de Crémiers ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top