Hesabım
  "Mr. & Mrs. Smith" 2. Sezon İçin Yenilendi

  Başrollerini Donald Glover ve Maya Erskine'in paylaştığı dizi 2. sezon onayını aldı.

  Prime Video

  Amazon Prime Video 2024 Şubat'ında başlayan “Mr. & Mrs. Smith” dizisinin ikinci sezonun geleceğini duyurdu.

  Ortak yaratıcılar ve yönetici yapımcılar Donald Glover ve Francesca Sloane'un imzasını taşıyan proje, 2005 yapımı Brad Pitt ve Angelina Jolie'li aynı adlı filmin yeniden tasarlanmış hali.

  Donald Glover (Community) ve Maya Erskine (PEN15) ilk sezonda kendilerine casusluk, zenginlik, dünya seyahatleri ve bir rüyayla dolu muhteşem bir yaşam sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışan iki yalnız yabancıyı canlandırdı.

  Ancak bütün bunlar için evli bir çift gibi davranmaları ve Bay ve Bayan Smith kimlikleri ardında gizlenmeleri gerekmektedir. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda yeni bir ilişki dönüm noktasıyla da karşı karşıya kalırlar.

  Birbirlerine karşı gerçek hislerini yakaladıklarında karmaşık hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli: casusluk mu yoksa evlilik mi?

  Parker Posey, Wagner Moura, Michaela Coel, John Turturro ve Paul Dano başrolleri paylaşırken, ilk sezonda Ron Perlman, Sarah Paulson, Eiza González, Billy Campbell ve Alexander Skarsgard konuk oyuncu olarak yer aldı.

  Sloane ikinci sezonda dizi sorumlusu olarak geri dönecek ancak Variety'ye göre Glover ve Erskine'in geri dönmesi beklenmiyor. Amazon şimdilik bunu onaylamadı. Glover ise yönetici yapımcı olarak kadroda yer almaya devam ediyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top