Hesabım
  Gökçe Bahadır Başrollü Netflix Dizisi Kulüp'ten Fragman!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 11 Eki 2021 - 10:15

  Kulüp, Kasım'da yayına girecek.

  Gökçe Bahadır'ın başrolünde yer aldığı dev oyuncu kadrolu Kulüp dizisinden ilk fragman resmi olarak yayınlandı. Kasım ayına damgası vuracak gibi görünen Kulüp dizisi, izleyicilerini 1955 yılına götürmeye hazırlanıyor. Netflix'te yayın hayatına başlayacak olan Kulüp, Musevi bir annenin hikayesini anlatıyor.

  Kulüp'ün konusu ise şöyle: Eski bir mahkum olan Matilda, 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışır. Matilda'nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim'in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

  Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda Evlilik Hakkında Her Şey ile son olarak karşımıza çıkan Gökçe Bahadır'ın yanı sıra Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin AkdülgerAsude Kalebek gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Masum'da imzası bulunan Seren Yüce ile İstanbullu Gelin gibi tv dünyasında ses getiren yapımlarda imzası bulunan Zeynep Günay Tan üstleniyor. 

  Kulüp, 5 Kasım'da Netflix'teki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top