Hesabım
  Squid Game'in Yaratıcısından İkinci Sezon Mesajı
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 12 Haz 2022 - 21:33

  Dizinin hayranlarına mesaj var!

  Netflix'in tüm zamanlardan en çok izlenen dizisi olan ve rekorları altüst eden Kore dizisi Squid Game'in ikinci ve hatta üçüncü sezonlarının olacağı konuşuluyordu. Dizinin yaratıcısı ve yapımcısı Hwang Dong-Hyuk, sık sık açıklamalarda bulundu ama hepsi röportaj esnasında yer alan kısa bilgileri içeriyordu. Sonunda ilk resmi açıklama ve paylaşım Netflix'ten geldi.

  Küçük bir video ve Hyuk'un hayranlara ithafen yazdığı bir not Netflix'in sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Notta şu ifadeler yer alıyor: "Yepyeni bir sezona hazır olun. Geçtiğimiz yıl yayınlanan "Squid Game"in ilk sezonunu hayata geçirmek tam 12 yıl sürdü. Ancak, "Squid Game" sadece 12 günde tüm zamanların en popüler Netflix dizisi olmayı başardı. "Squid Game''in senaristi, yönetmeni ve yapımcısı olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sesleniyorum: Dizimizi izlediğiniz ve sevdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca, Young-hee'nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız. Yepyeni bir sezonda buluşmak üzere! Hwang Dong-hyuk "Squid Game''in Yönetmeni, Senaristi ve Baş Yapımcısı"

  Squid Game'in ilk sezonu 115 milyon seyirciye/haneye ulaşırken, 1,650,450,000 saat izlenerek rekor kırdı. İlk sezonda, paraya ihtiyacı olan bir grup insan, büyük bir ikramiye için ölümle sonuçlanan oyunlar oynamak zorunda bırakıldı. Dizide, işin arkasındaki oluşum da ortaya çıktı ve sürpriz bir final izleyiciyi karşıladı. Başrol oyuncuları Lee Jung-Jae ve Ho-Yeon Lee SAG Ödülleri kazanarak tarihe geçti. İkinci sezonda da yeni bir oyun planı olması bekleniyor. 

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Netflix Türkiye (@netflixturkiye)'in paylaştığı bir gönderi


  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top