Hesabım
  Bridgerton Yan Dizisinin Çekimleri Tamamlandı

  "Queen Charlotte" Bridgerton'dan önceki yılları ele alacak.

  Netflix'in hit dizisi "Bridgerton", Kraliçe Charlotte'un gençlik dönemini ele alan yeni dizisi ile evrenini genişletiyor. "Bridgerton"ın Penelope ve Colin'e odaklanan üçüncü sezonu için çekimler devam ederken, prequel dizisi "Queen Charlotte"un sekiz bölümlük ilk sezonun çekimleri tamamlandı. Duyuruyu dizinin yönetmeni Tom Verica, Twitter üzerinden yaptı.

  "Bridgerton"da Golda Rosheuvel tarafından canlandırılan Kraliçe Charlotte'un gençliğine, "Sex Education", "Line of Duty" gibi yapımlarla tanınan India Amarteifio hayat verecek. Dizi, genç kraliçenin Kral George ile evliliğini ve bu büyük aşk hikayesinin toplumsal bir değişimi nasıl ateşlediğini anlatacak.

  Kraliçenin hayatı ilgi odağı olmasına rağmen, dizideki diğer karakterlerin kendi benzersiz hikayeleri de izleyiciyle buluşacak. Lady Danbury (Adjoa Andoh) ve Violet Bridgerton (Ruth Gemmel) karakterleri de "Queen Charlotte" dizisinde gençlik halleriyle yer alacaklar. Lady Danbury'i Arsema Thomas, Violet Bridgerton'ı ise Connie Jenkins-Grieg canlandıracak. 

  "Queen Charlotte" dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca "Game of Thrones"un Catelyn Stark'ı Michelle Fairley ve Sam Clemmett, Hugh Sachs, Richard Cunningham, Tunji Kasim, Rob Maloney, Cyril Nri gibi isimler yer alıyor. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top