Hesabım
  "Dahmer" Netflix'te Rekor Kırmaya Devam Ediyor

  İzlenme rekorları kıran "Dahmer" Netflix'in tüm zamanların en çok izlenen dizileri listesine giriş yaptı.

  Ryan Murphy'nin tüyler ürpertici seri katil dizisi DAHMER - Canavar: Jeffrey Dahmer’ın Hikâyesi Netflix'te izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. İlk haftasında en çok izlenen dizi olarak, geçtiğimiz yılın hiti Squid Game'in yerini alan Dahmer, ikinci haftasında izlenme oranını 299.84 milyon saat arttırdı. 

  Toplamda  496 milyon saatin üstünde izlenen dizi, platformun En Çok İzlenen İngilizce Diziler listesine dokuzuncu sıradan giriş yaptı. Dahmer'in bu listeye yalnızca 12 günde girmesi büyük bir başarı. Netflix, tüm zamanlar listelerini film ya da dizilerin ilk 28 gündeki izlenme saatlerine dayanarak hazırlıyor, yani Dahmer'in listede üst sıralara yükselmesi için önünde iki haftası daha var.

  Başrolünü American Horror Story yıldızı Evan Peters'ın üstlendiği 10 bölümlük mini dizi, 1978 ve 1991 yılları arasında 17 erkek ve çocuğu öldürdüğü bilinen gerçek seri katil Jeffrey Dahmer'ın hikayesini anlatıyor. Netflix dizinin tüm bölümlerinin en az 56 milyon hanede izlendiğini bildiriyor. 

  Netflix'in Tüm Zamanların En Çok İzlenen İngilizce Diziler listesinde başı, ilk 28 gününde 1 milyar 352 bin saatin üstünde izlenen Stranger Things 4. sezon çekiyor. Onu 656 milyon saatle Bridgerton 2. sezon ve 625 milyon saatle Bridgerton 1. sezon takip ediyor. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top