Hesabım
  Timur Savcı'dan Cansu Dere Açıklaması
  1 Eki 2012 - 10:21

  Muhteşem Yüzyıl'ın Firuze'si basını da karıştırdı..

  Dün Milliyet Televizyon ekinde, Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Tims Production'un sahibi Timur Savcı'nın katıldığı bir panelde, Cansu Dere ile ilgili yapmış olduğu konuşma ile ilgili olarak yer alan haber üzerine, Savcı'dan basın açıklaması geldi.

  Milliyet Televizyon Eki'ndeki habere göre, "Cansu Dere'nin dizide ne işi var?" diye de soruldu. Savcı soruya "Bu soruyla çok karşılaşıyorum. Merak etmeyin muhteşem geldi ama Hürrem Sultan sayesinde İzmir Marşı ile gidecek" yanıtını vermiş. İşte bu haber üzerine Timur Savcı'dan gelen açıklama;

  "Bir iş konferansında yaptığım konuşmada dizilerde inandırıcılık ve etki üzerinden konuşulurken genelde noname (isimsiz, tanınmayan) oyuncu ile calışmayı tercih ettigimi söylediğim anda seyircilerden biri atılıp "Peki, Cansu Dere ile nasıl çalıştınız" sorusunu sordu. Ben de "Muhteşem Yüzyıl benim için gücü,  ihtişamı ve ihtirasi ifade ediyor ve bu yüzden de  bu özellikleri oyunculuklarında barındıran oyuncuları tercih ettim" dedim. Ayrıca Cansu Dere'nin canlandırdığı Firuze karakterinin akibeti için de tarihten örnek vererek Hürrem'in karşısında hiç kimsenin duramayacağını hatırlattım. Bu konferans izleyicisi ile aramda geçen son derece esprili ve spontan diyaloğun şuanda getirildiği nokta gerçekten saçmalık ve tartışılması gereken bir konu.
  Cansu Dere bizim uzun bir süreçten sonra konuk olarak aramıza katılmasına ikna ettiğimiz oyuncumuz. Ve de sadece övgüyü hakediyor. Aslında bu çıkan haberler bizi daha da kamciliyor ve sanirim karakterinde ömrünü uzatıyor."

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top