Beyazperdem
  Kanal D'nin İki Dizisine Veda
  18 Eki 2012 - 08:54

  Sultan ve Kötü Yol bitiyor..

  Başlığa bakarak Veda'ya gönderme yaptığımızı düşünmeyin, çünkü Kanal D Veda'yı bitirmeyeceğini (en azından şimdlik) açıkladı. Ancak Veda'yı bekleyen sonu, başka iki dizi tattı. Veda kanalın tanıdığı şans kadar ekranda olmayı sürdürecek ama Nurgül Yeşilçay'ın Sultan'ı ve Orhan Kemal'in eserinden uyarlanan Kötü Yol, yolun sonuna geldi.

  Beklenen izlenme oranlarını yakalayamayan her iki dizi de, Eve Düşen Yıldırım, Son Yaz, Babalar Ve Evlatlar, Sudan Bıkmış Balıklar ve Evlerden Biri gibi bu sezonun kaybedenlerinden oldu. Bakalım önümüzdeki günlerde bu listeye daha hangi diziler eklenecek.

  Zira büyük bir rekabetin olduğu prime time kuşağı, bir kaç tahmin edilebilir sonuç dışında her akşam bizi şaşırtırıyor. Özellikle büyük bir atağa kalkan Trt1 dizileri, 2. 3. sezonundaki bol seyircili dizilere kafa tutuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Ilyas Hizli
   Bu yıl ölçüm şirketi değişti. Seyirci kısa süre içerisinde değişmeyeceğine göre, ya düne kadar ölçüm yapan şirketin verileri yanlıştı, ya da şimdikinin... Hangisi yanlış olursa olsun kaybeden ekrana veda eden diziler oluyor.
  Yorumları göster
  Back to Top