Hesabım
  Vivien Leigh Rolüne Natalie Dormer Getirildi!
  25 May 2018 - 12:26

  Vivien Leigh'in hayatı dizi oluyor

  İki Oscar ödüllü unutulmaz aktris Vivien Leigh’nin hayatı ekrana taşınıyor. Game of Thrones ile yıldızlaşan Natalie Dormer, dizinin başrolüne ve yürütücü yapımcı kadrosuna eklendi.

  FremantleMedia ve Mainstreet Pictures şirketlerinin imzasıyla hayata geçen dizide Vivien Leigh karakterine Natalie Dormer hayat verecek. Dizi, efsanevi aktrisin özel hayatında ve beyazperde kariyerinde karşılaştığı dönüm noktalarını ekrana taşıyacak. 1940’lı yılların görkemli Hollywood’unda geçecek olan yapım, oyuncunun kariyerinin yanı sıra Laurence Olivier olan evliliğine ve hastalıklarına da değinecek. Dizinin her bir bölümü, Leigh’nin rol aldığı bir filmin etrafında şekillenecek.

  Dizinin senarist koltuğundaki Stewart Harcourt, senaryoyu arşiv meteryallerinden ve Kendra Bean’in kaleme aldığı Vivien Leigh: An Intimate Portrait adlı romandan yola çıkarak yazıyor.

  Game of Thrones dizisiyle dünya çapında ünlenen Natalie Dormer hemen ardından bir diğer hit yapım Hunger Games serisinde rol aldı. Dormer yakın dönemde ekranda ise Picnic At Hanging Rock’ın başrolünde boy gösteriyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top