Hesabım
  Starz Dizisi ‘Vida’ 2. Sezon Onayını Kaptı

  İki zıt kardeşin ilgi çekici maceraları ile Vida devam edecek

  Starz ekranlarında yayınlanan Vida ikinci sezon onayını almayı başardı. Kanalın çiçeği burnunda dizisi, Meksika kökenli iki zıt kardeşin geçmişleriyle yüzleşmesini ele almaya devam edecek.

  İlk sezonunda eleştirmenlerden tam not almayı başaran Vida, daha önce Girls, Looking ve How to Get Away With Murder gibi yapımlara imzasını atmış Tanya Saracho tarafından ekrana taşınıyor. Dizinin başrollerinde Melissa Barrera ve Mishel Prada yer alırken, kadroda ikiliye Maria Elena Laas, Chelsea Rendon, Carlos Miranda ve Ser Anzoategui gibi isimler eşlik ediyor.

  Vida zamanla birbirlerinden uzaklaşmış Meksika kökenli iki kız kardeşin, Los Angeles’ın doğusundaki eski mahallelerine geri dönmesini işliyor. Kardeşler, annelerinden kalan bir mirası değerlendirmek üzere Los Angeles'ın yolunu tutarlar. Birbirinden tamamen farklı karakterdeki iki genç kadın, burada bir bar açıp birlikte çalışmaya karar verir. Bu esnada birçok zorlukla mücadele ederken, geçmişleriyle yüzleşip annelerinin kimliğiyle ilgili şoke edici bir gerçeği keşfederler.

  Vida’nın yürütücü yapımcı kadrosunda Marc Turtletaub, Peter Saraf ve Robin Schwartz yer alıyor. Dizinin prodüksiyonunu Big Beach TV üstleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top