Hesabım
  ‘Limetown': Jessica Biel'lı Facebook Dizisinde Kadro Şekillendi

  Jessica Biel'lı ‘Limetown’ın kadrosuna Stanley Tucci de dahil yeni isimler eklendi

  Facebook tarafından hayata geçirilen Limetown dizisinde kadroya Stanley Tucci, Marlee Matlin, Kelly Jenrette, John Beasley ve Louis Ferreira eklendi.

  Başrolünde Jessica Biel’a yer veren Limetown, aynı adlı popüler podcast programından uyarlanıyor. Dizi, podcast programının yaratıcıları Zack Ackers ve Skip Bronkie tarafından ekrana taşınıyor. Gerilim dolu hikaye, Tennessee’deki bir nörobilim tesisinde bulunan 300 kişinin ortadan kaybolmasıyla başlayacak. Yerel bir Amerikan radyosunda çalışan gazeteci Lia Haddock, bu gizemli olayın peşine düşecek ve bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacak. Dizide başkarakter Lia Haddock’a Jessica Biel hayat veriyor.

  2015 tarihli podcast programının ilk sezonu 6 bölüm olarak dinleyici karşısına çıktı ve iki ay içerisinde iTunes’un en çok dinlenen podcast programı oldu. Programın ikinci sezonu ise geçtiğimiz ay prömiyer yaptı.

  10 bölümden oluşan dizi, yürütücü yapımcılar Jessica Biel, Josh Appelbaum, Zack Akers, Skip Bronkie, André Nemec, Jeff Pinkner ve Scott Rosenberg’in imzasını taşıyacak. Dizinin showrunner koltuğunu Jeff Pinkner ve Scott Rosenberg paylaşacak.

  Limetown’ın ilk sezon prömiyer tarihi henüz açıklanmadı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top