Hesabım
  The Handmaid’s Tale 3. Sezon Tarihi Belli Oldu
  13 Şub 2019 - 15:39

  The Handmaid’s Tale'ın 3. sezon prömiyer tarihi açıklandı

  Son dönemin hit dizilerinden The Handmaid’s Tale'ın 3. sezon prömiyer tarihi açıklandı. Hulu'dan gelen son habere göre dizinin 3. sezonu 5 Haziran'da başlayacak.

  Geçtiğimiz günlerde yeni sezonun ilk tanıtımıyla izleyici karşısına çıkan dizi, kadrosunda Elisabeth MossJoseph FiennesAlexis BledelYvonne StrahovskiMadeline BrewerAnn Dowd ve Max Minghella'a yer veriyor. Yeni sezon kadrosuna ayrıca Christopher Meloni ve Elizabeth Reaser gibi isimler de eklendi. Meloni hikayede, Waterfords’u yöneten Kumandan Winslow karakterine hayat verecek. Reaser ise Serena Joy karakterinin arkadaşı ve Winslow’un eşi Mrs. Winslow olarak karşımıza çıkacak.

  Hem Altın Küre hem de Emmy tarafından ödüllendirilen ilk dizi olan yapım, Gilead adlı totaliter bir rejiminin hüküm sürdüğü distopik bir dünyada geçiyor. Geçen sezonda kadınların sadece çocuk doğurmak için var olduğu bu evrende yaşayan başkarakter Offred’in hamilelik dönemini izlemiştik.

  "The Handmaid’s Tale"ın yapımcı kadrosunda Moss, Miller, Warren Littlefield, Daniel Wilson, Fran Sears, Ilene Chaiken, Eric Tuchman ve Mike Baker görev yapıyor. Showrunner koltuğu ise Bruce Miller'a emanet edildi.

  "The Handmaid’s Tale"ın 3. sezonu 5 Haziran'da Hulu platformunda başlıyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top