Hesabım
  FX'te Bu Geceden İtibaren The Walking Dead Maratonu Var!

  Dizi ilk sezonundan 9. sezonuna dek yayınlanmış tüm bölümleriyle her gün ekranlara gelecek...

  2010 yılından bu yana hayatımızda olan ve ülkemizde FX Türkiye'de ekranlara gelen The Walking Dead, 10. sezonu ile geri dönmeden önce, 9 sezonluk maraton ile hayranlarıyla buluşacak. 

  Diziye hiç başlamamış olanlar, geçmiş sezon ya da bölümleri kaçıranlar için iyi bir şans olan Walking Dead maratonu 19 Ağustos 2019 Pazartesi akşamı saat 00.00'dan itibaren üçer bölüm arka arkaya olmak üzere FX ekranlarında olacak. 

  Robert Kirkman’ın efsanevi çizgi romanından uyarlanan The Walking Dead'in şimdiye kadar 1 adet Altın Küre adaylığı, ve iki kez ödüle uzandığı 16 Emmy adaylığı bulunuyor. 

  Dizinin 10. sezonunda kadroda Norman ReedusJeffrey Dean Morgan, Danai Gurira ve Melissa McBride'ın yanı sıra Josh McDermittSeth GilliamAlanna MastersonChristian SerratosRoss Marquand, Austin AmelioXander Berkeley, Khary Payton, Pollyanna McIntosh, Callan McAuliffe, Avi Nash, Samantha Morton isimlerini izleyeceğiz.

  The Walking Dead, her gün saat 00.00’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe altyazı seçeneğiyle FX'te ekranlara gelecek. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top