Hesabım
  Jason Momoa'lı "See"den Fragman!
  11 Eyl 2019 - 10:00

  Apple TV+ orijinal dizisinden fragman geldi.

  Yıldız oyuncu Jason Momoa'nın başrolünde yer aldığı Apple TV+ dizisi "See"den fragman paylaşıldı. Fragmanda görme yetisi olmayan ve avcılıkla geçinen bir halkın arasında görebilen ikiz bebeklerin gelmesi üzerine yaşananlara tanık oluyoruz.

  See'nin konusu ise şöyle: Dünya üzerindeki herkesin görme yetisinin Tanrı tarafından alındığı bir dönemde geçen See'de insanlar dokunarak ve hissederek yollarını buluyordur. Avcılıkla yaşamlarını sürdüren bu halkın aralarına ikiz bebekler doğar. Bu bebeklerin görme yetisi vardır. Halk, onları ya şeytani ya da mucizevi olarak adlandıracaktır. Bebekler, halk arasında büyük bir mücadele başlatır. Onu koruyanlar ve yok etmek isteyenler olarak ikiye ayrılırlar. İkizlerin babası Baba Voss rolünde Game of Thrones ve Aquaman'in yıldız oyuncusu Jason Momoa'yı, bebeklerin annesi Maghra rolünde ise Two Birds, Anna Karenina gibi yapımların yıldızı parlayan ismi olan Hera Hilmar'ı izleyeceğiz. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında Alfre Woodard, Nesta Cooper, Sylvia HoeksYadira Guevara-PripChristian Sloan, Mojean Aria, Marilee Talkington gibi isimler bulunuyor.

  Kasım ayından itibaren tüm dünyadaki izleyicileriyle buluşacak olan See'nin yönetmenliğini Taboo'dan tanıdığımız Anders Engström, Açlık Oyunları serisiyle ve Constantine ile tanınan Francis Lawrence ve Punisher, Lost In Space, The Umbrella Academy gibi yapımlarla kendini kanıtlayan Stephen Surjik üstleniyor. Dizi, Locke, Peaky Blinders, Eastern Promises gibi yapımlardan tanıdığımız Steven Knight tarafından yaratıldı.

  Apple TV+, 1 Kasım'da tüm dünyada açılışını gerçekleştirecek. Online streaming platformu olarak yayına girecek olan Apple TV+'ta See'nin yanı sıra Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon'lu The Morning Show, Hailee Steinfeld'li Dickinson, For All Mankind, Snoopy In Space, Ghostwriter, Hepsters gibi birçok yapıma yer verilecek. Ülkemizde de açılışını yapacak olan platform, ayda 4,99 dolara izlenebilecek.

  See, 1 Kasım'dan itibaren gösterime sunulacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top