Hesabım
  Netflix Dizisi ‘Locke & Key’den Yeni Haberler!

  İzleyicinin beğenisini kazanan fantastik dizi ikinci sezonuyla devam edecek..

  Locke & Key” resmi olarak ikinci sezon onayını aldı. Netflix, önce Hulu, daha sonra da Netflix için yıllardır konuşulan ve geliştirildikten sonra şubat ayında çıkış yapan fantastik korku dramasını yeniledi. Ortak showrunnerlar Carlton Cuse ve Meredith Averill dizinin daha uzun sürebileceğini daha önce açıklamışlardı.

  Dizi, Joe Hill ve Gabriel Rodriguez tarafından aynı adı taşıyan çizgi roman serisine dayanıyor. Hikaye, babasının korkunç cinayetinden sonra, Massachusetts'teki aile mirası eve taşınan ve burada gizemli anahtarlar bulup, bir maceraya giren üç kardeş Tyler (Connor Jessup), Kinsey (Emilia Jones) ve Bode (Jackson Robert Scott)'un etrafında dönüyor. Bu anahtarlar onlara çok çeşitli güçler ve yetenekler kazandırıyor. Az şey biliyorlar ve anahtarları isteyen kötü güçler de peşlerine takılıyor.

  Cuse ve Averill yaptığı açıklamada, “Tüm harika ortak çalışanlarımızla birlikte 'Locke & Key' yolculuğuna devam etmekten heyecan duyuyoruz. Özellikle bu zor zamanda, tüm desteklerinden dolayı Netflix'e minnettarız ve size hikayemizin heyecan verici bir sonraki bölümünü getirmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi. Yapımların büyük çoğunluğundaki üretimin Coronavirüs pandemisine bağlı olarak durduğu göz önüne alındığında, şovun ikinci sezon için ne zaman geri döneceği belirsizliğini koruyor. 

  Netflix orijinalleri başkan yardımcısı Brian Wright: “Locke & Key” dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri büyüledi. Bu şovun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve Carlton Cuse, Meredith Averill ve tüm yaratıcı ekibin ikinci sezon için hazır olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Darby Stanchfield, Laysla De Oliveira, Aaron AshmorePetrice Jones ve Griffin Gluck yer alıyor. Cuse ve Averill ayrıca Hill, Aron Eli Coleite, Chris Ryall ve Lindsey Springer ile birlikte yapımcı olarak görev yapıyorlar. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top