Beyazperdem
  Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’den “Yarım Kalan Aşklar” Geliyor!
  29 May 2020 - 21:20

  BluTV’den yeni bir aşk dizisi..

  TIMS&B Productions yapımı olan, yapımcılığını Bir Zamanlar Çukurova, Söz, Muhteşem Yüzyıl dizilerindeki çalışmalarıyla tanınan Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği “Yarım Kalan Aşklar”, BluTV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Haziran ayında çekimlere başlanması planlanan proje, bir trafik kazası sonucu hayatını kaybettikten sonra başka bir bedende dünyaya geri dönen Ozan adlı karakterin hikayesini anlatıyor.

  Son dönem orijinal içeriklere ağırlık veren, Türkiye'nin sevilen dijital platformlarından BluTV, büyülü gerçekçilik mottosuyla hazırlanan senaryoyu hayata geçiriyor ve önümüzdeki yayın döneminde diziyi yayınlamayı planlıyor. İddialı proje Yarım Kalan Aşklar’ın başrollerinde, son yılların ses getiren genç oyuncularından Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor.

  BluTV'nin yayınladığı orijinal sinopsise göre dizinin konusu şöyle; "İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulacaktır: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak."

  Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi başarılı yapımları yöneten Umur Turagay, bu dizinin de yönetmen koltuğunda oturuyor. Senaryo ekibinde ise, Poyraz Karayel, Söz, Adı Mutluluk yapımlarından tanıdığımız Ethem ÖzışıkHakan Bonomo ve Ercan Uğur üçlüsü yer alıyor. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top