Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Fantastik Dizi "Cursed"den Yeni Fragman!
  30 Haz 2020 - 15:15

  Netflix dizisi Cursed, izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor.

  Alex Boden'ın yapımcılığını üstlendiği Katherine Langford başrollü "Cursed"den yeni bir fragman paylaşıldı. Netflix'te birkaç hafta içerisinde gösterime girecek olan Cursed'ün yeni fragmanında genç bir kadın olan Nimue'nin kılıcın ve Merlin'in peşinden katettiği yolu ve büyük mücadeleyi görüyoruz.

  Klasikleşmiş Kral Arthur ve kılıç efsanesine farklı bir açı ve hikayeyle bakan Cursed, kendine baş karakter olarak bir cadı olan Nimue'yi seçiyor. Kadın karakterlerin esas kahramanlar olduğu Cursed, Tom Wheeler'ın yazarı olduğu, Frank Miller'ın ise illustrasyonlarını yaptığı grafik romandan uyarlandı. Cursed'ün konusu ise şöyle: Genç Nimue’nin kaderinde güçlü Lady of the Lake’e dönüşmek vardır. Genç bir kız olan Nimue, annesinin ölümünün ardından Merlin’i aramaya koyulur. Antik bir kılıcı teslim etmek üzere çıktığı bu yolculukta beklenmedik yol arkadaşı Arthur ile iş birliği yapar. Genç Nimue, Arthur’un da yardımlarıyla zalimliğe karşı cesaretin sembolüne dönüşecektir.

  Tom Wheeler ve Frank Miller'ın yazarı olduğu Cursed'ün oyuncu kadrosunda 13 Reasons Why ve Knives Out'un yıldızı parlayan oyuncusu Katherine Langford; dizinin güçlü kadın karakterlerinden birine hayat veren Shalom Brune Franklin; Merlin'i canlandıran Vikings yıldızı Gustaf SkarsgardDevon TerrellDaniel SharmanEmily Coates ve Peter Mullan gibi isimler bulunuyor. Dizinin yapımcılığını Cloud Atlas, Sense8 gibi önemli yapımlarda imzası bulunan Alex Boden üstleniyor. Tom Wheeler, Frank Miller ve Leila Gerstein aynı zamanda yürüyücü yapımcı rolünde de bulunuyor.

  Cursed, 17 Temmuz'da Netflix'teki izleyicilerinin karşısında olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top