Hesabım
  Monica Barbaro, Casus Dizisinde Arnold Schwarzenegger'le Başrolü Paylaşacak
  8 Eki 2020 - 17:03

  İkili, Skydance dizisinde baba-kız rolünde oynayacak

  Invision/AP/REX/Shutterstock
  Monica Barbaro, yakında yayınlanacak Skydance TV casus dizisinde Arnold Schwarzenegger'le birlikte rol alacak. Gelecek yıl yayınlanacak Paramount ve Skydance'in “Top Gun” devam filmindeki rolüyle sahneye çıkmak üzere olan aktris, çıkan haberlere göre yeni dizide Arnold Schwarzenegger'in kızını oynayacak.

  Oyuncu kadrosuyla ilgili haberler, şovun ilk duyurulmasından bir ay sonra gelmiş oldu. Schwarzenegger, hikayenin merkezindeki babayı oynayacak ve kızıyla küresel bir casusluk macerasına girişecek. Usta oyuncu, bu projeyle ilk kez tam bir TV rolünü üstlenmiş olacak. Kaynaklara göre, henüz adı konulmamış casus projesini satın almak için streaming platformları arasında sağlam bir yarış var.

  Dizi, Schwarzenegger ve Skydance arasındaki ilişkinin derinleştiğini işaret ediyor. Bu ilişki, halihazırda iki "Terminatör" filmi olan "Terminator Genisys" ve "Terminator: Dark Fate"e kadar uzanıyor. “Law & Order”, “Prison Break” ve “Scorpion” üzerine çalışmalarıyla tanınan Nick Santora, Skydance TV ile yaptığı genel anlaşmanın bir parçası olarak diziyi yaratacak, geliştirecek ve yönetecek. Santora zaten Lee Childs’ın kitap serisine dayanan Amazon’un "Jack Reacher" adlı başka bir Skydance serisi üzerinde de çalışıyor.

  Schwarzenegger, Skydance için David Ellison, Dana Goldberg ve Bill Bost'la birlikte yönetici yapımcılığı üstleniyor. Carolyn Harris, stüdyo adına projeyi denetleyecek. Barbaro’nun önceki TV kredileri arasında, kısa süre önce iptal edilen "Stumptown" ve "Splitting Up Together" adlı bir çift ABC dizisi, Netflix’in "The Good Cop" adlı yapımı, Lifetime’ın "UnREAL" ve NBC’nin "Chicago P.D." dizileri bulunuyor. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top