Hesabım
  HBO'dan ‘Euphoria’ İçin İki Özel Bölüm Geliyor
  20 Eki 2020 - 09:59

  HBO, ilk özel bölümün prömiyer tarihini belirledi

  "Euphoria" hayranları, ikinci sezon için gelecek yılı beklemek zorunda kalacak ama HBO, daha öncesi için popüler gençlik dramasının iki özel bölümünü resmen onayladı. İlki, HBO Max'ta yayınlanmadan önce, 6 Aralık Pazar günü HBO'da yayınlanacak. Kaynaklara göre, her iki bölüm de Covid-19 yönergeleri altında çekildi ve prodüksiyonu tamamlandı.

  "Trouble Don't Last Always" başlıklı ilk bölümde, Jules (Hunter Schafer) tarafından tren istasyonunda bırakıldıktan sonraki Rue'yi (Zendaya) bulacaksınız. Dizinin yaratıcısı Sam Levinson tarafından yazılan ve yönetilen bölüm, Rue'yi Noel'i kutlarken takip edecek. HBO, ikinci bölümün başlığını, konusunu ve tarihini daha sonra açıklayacak.

  İlgili haberler, Zendaya'nın çarpıcı Emmy galibiyetiyle TV dünyasını hayrete düşürmesinden neredeyse tam bir ay sonra gelmiş oldu. Colman Domingo,  ilk özel bölüme katılarak, bağımlı Ali'yi ilk sezonda kurtarma rolünü yeniden canlandıracak. Zendaya, haberi sosyal medya aracılığıyla doğrulayarak, “Onları gerçekten özledik. İki özel Euphoria bölümü yakında geliyor." dedi.

  “Euphoria”nın yürütücü yapımcılığını, Levinson'la birlikte Ravi Nandan, Kevin Turen, Drake, Future the Prince, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Mirit Toovi, Yoram Mokady ve Gary Lennon üstleniyor. Will Greenfield, ortak yapımcı olarak görev yapıyor. Dizi, A24'le ortaklaşa üretildi ve Hot'tan Ron Leshem ve Daphna Levin tarafından yaratılan aynı isimli İsrail serisine dayanıyor. "Euphoria", eylül ayındaki sanal tören sırasında eve üç heykelciği taşıyan, toplam altı Emmy Ödülü'ne aday gösterildi. Zendaya'nın performansının yanı sıra, makyaj, orijinal müzik ve şarkı sözleriyle de ödüle uzandı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top