Hesabım
  Dark Ekibinin Yeni Netflix Dizisi '1899'a İlk Bakış
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 3 May 2021 - 12:43

  Dizinin ilk detayları ve ilk görseli paylaşıldı.

  Netflix, küresel hit Dark'ın yaratıcıları Jantje Friese ve Baran bo Odar'ın merakla beklenen yeni gizem dizisi 1899'un ilk görüntüsünü paylaştı. Friese ve Odar, iddialı dizilerinde "yeni dünyaya" ulaşmak için mücadele eden Avrupalı ​​göçmenler arasında geçen bir hikaye için 20. yüzyılın başlarına geri döndüler. Sekiz bölümlük dizi, bir göçmen gemisinin Avrupa'dan New York'a yaptığı yolculuktaki gizemli olayları konu alıyor.

  Farklı geçmişlere ve milletlere sahip yolcular, yeni bir yüzyıl ve yurtdışında yeni bir gelecek için umut ve hayallerinde birleşiyor. Ancak, açık denizde aylardır kaybolan ikinci bir gemi keşfettiklerinde, yolculukları beklenmedik bir hale dönüşüyor ve vaat edilen topraklara yaptıkları yolculuk bir kabusa dönüşüyor. Yayınlanan ilk görselde, Netflix tarafından Jantje Friese ve Baran bo Odar, 19. yüzyıl şıklığıyla karşımıza çıkan 1899 kadrosunun yanında duruyor.

  Dizinin uluslararası oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Maciej Musial, Lucas Lynggaard Tonnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann GaelMathilde Ollivier, José Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Fflyn Edwards, Alexandre W Guillaume, Anton Lesser ve Jonas Bloquet yer alıyor. Başından beri çok dilli bir drama olarak tasarlanan dizide tüm oyuncular ana dillerinde konuşacak.

  1899, Berlin dışındaki Studio Babelsberg'de üretime yeni başladı. Sanal setler ve konumlar oluşturmak için video oyun motoru teknolojisini kullanan ve karmaşık görsel efekt çekimlerinin kamera içinde yapılmasına izin veren son teknoloji LED-Volume kullanılıyor ve dizi tamamen sanal bir prodüksiyon aşamasında çekilecek. Sanal stüdyo, Studio tarafından kurulan özel bir şirket olan Dark Bay'e ait.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top