Hesabım
  Leyla İle Mecnun Ekibi Yıllar Sonra Bir Arada
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 9 Haz 2021 - 22:43

  Yeni "Leyla" kim olacak?

  Orijinal versiyonu TRT'de yayınlanan ve ikonikleşen Leyla İle Mecnun dizisi yakında yeni bölümleriyle geri dönüyor. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform Exxen için yeniden çekilecek olan dizinin çalışmaları başladı ve ekip bir araya geldi. Dizinin yönetmeni Onur Ünlü ve platformun sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapıldı ve çalışmaların başladığının müjdesi verildi. 

  Ünlü, aynı zamanda bir yeni gelişmeyi daha aktardı ve yeni Leyla'nın Deniz Işın olduğunu açıkladı ve oyuncuyla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak "yeni Leyla" notunu düştü. Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı dizinin ana kadrosunda yer alan Ali AtayOsman SonatCengiz BozkurtAhmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin yeni bölümlerde yine karşımıza çıkacak. 

  İlk duyuru, yakın zamanda Exxen'in sosyal medya hesaplarında yapılmış ve hayranları sevindirmişti. Sosyal medyada hemen gündeme oturan dizi için yapılan paylaşımda "
  Efsane geri dönüyor. Senaristliğini Burak Aksak’ın, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı #LeylaileMecnun, yakında tam kadro #EXXEN’de." sözlerine yer verildi. Dizinin prömiyer tarihi henüz belli değil. 

  Orijinal dizide, Ali Atay'ın canlandırdığı Mecnun karakterinin hikayesini izledik. Aşık olduğu Leyla'nın sürekli peşinden koşan Mecnun'un yaşadığı komik maceralar izleyicileri eğlendirirken, kendine has özellikleri olan karakterler de şimdiden TV efsaneleri arasına girdi. Senaryo detayları hakkında bir bilgi paylaşılmadı ama yakın zamanda açıklama bekleniyor. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top