Hesabım
  "The Bridge" Yıldızı Sofia Helin Başrolde: 'Lust'

  HBO Max, İsveç komedisine onay verdi

  HBO Max, başrolünü The Bridge oyuncusu Sofia Helin'in oynadığı ve yapımcılığını Fremantle destekli Miso Film'in üstlendiği İsveç yapımı orijinal komedi Lust'a yeşil ışık yaktı. Haber, HBO Max'in bu yıl gerçekleşecek İskandinav ülkesindeki lansmanından önce geliyor. Anja Lundqvist, Julia Dufvenius ve Elin Klinga'nın diğer başrolleri paylaştığı sekiz bölümlük dizi, Stockholm'de cinsel açıdan sinir bozucu bir dünyada libidolarını canlı tutmak için mücadele eden dört orta yaşlı kadın hakkında dürüst bir komedi olarak tanımlanıyor.

  Anette (Helin), Nadia (Lundqvist), Ellen (Dufvenius) ve Martina (Klinga) okuldan beri arkadaşlardır. Anette'in şüpheli bir şekilde “Make Sweden Sexy Again" adlı bir hükümet anketi yürüttüğünü öğrendiklerinde merakları harekete geçer. Cevabını bulmak istedikleri soru şu olur: İyi seks ya da yokluğu, 40 yaş üstü İsveçli kadınların sağlığını etkiliyor mu?

  Lust, Frans Milisic Wiklund tarafından, bir fikre dayalı olarak, Åsa Kalmér, Dufvenius, Helin ve Lundqvist'le yakın işbirliği içinde yazıldı. Ella Lemhagen dizinin yönetmen koltuğunda otururken, yapımcılar Sandra Harms ve Karl Fredrik Ulfung olacak. HBO Max'in baş yapımcıları Christian Wikander ve Camilla Curtis ise projeyi denetleyecek.

  Helin dizi hakkında şunları söyledi: “Çocukluğumun geçtiği evde, kitaplığın üzerinde ailenin tüm kızları ve kadınları tarafından tamamen parçalanmış bir kitap vardı; Amerikalı feminist Shere Hite'ın 1976'nın çok satanı olan "The Hite Report" seks araştırması. Yetişkinlerin en mahrem odaları hakkında fikir edinmek ve konu seks olduğunda herkesin ne kadar farklı olduğunu anlamak şaşırtıcıydı. Yetişkinler olarak ben ve arkadaşlarım seks hayatımız dışında her şey hakkında birbirimizle konuştuğumuzdan bahsettiğimizde, Shere Hite'ın çığır açan seks araştırmasını hatırladık. Durum, bol kahkahalı uzun sohbetlere dönüştü. Bu çok savunmasız bir konu ve bu nedenle birlikte gülebilmek çok özgürleştirici. Bir seks çalışmasını eşleştirmek, bir komedi dizisi ile fantastik bir yaratıcı alan yarattı ve bizim dizimiz oldu.” dedi.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top