Hesabım
  The Beatles'ın Yıldızı Paul McCartney'i Anlatan "McCartney 3,2,1"dan Fragman!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 8 Tem 2021 - 09:00

  Paul McCartney'nin kariyeri, dizi oldu.

  Dünyaca ünlü müzisyen Paul McCartney'nin müzikal kariyerinin masaya yatırıldığı McCartney 3,2,1 dizisinden resmi bir fragman paylaşıldı. McCartney'nin efsanevi prodüktör Rick Rubin ile olan çalışması McCartney 3, 2, 1'a konu oluyor.

  Paul McCartney, The Beatles ile müzikal kariyerine 1957 yılında John Lennon ile tanışmasının ardından başlamıştı. McCartney 3, 2, 1 mini dizisi, Peter Jackson'ın The Beatles: Get Back belgesel dizisinin yarattığı heyecandan sonra müzik dünyasını yakından takip edenlerin ilgisinin The Beatles'a kaymasıyla birlikte yayın hayatına başlayacak. Dizi, Hulu dijital platformu üzerinden Temmuz ayı içerisinde gösterimini yapacak. The Beatles: Get Back ise Kasım ayı içerisinde izleyicileriyle buluşacak.

  McCartney 3,2,1, müzisyen Paul McCartney'nin hayatına odaklanıyor. Paul McCartney ile yapılan röportajın yer aldığı belgeselde, sanatçının The Beatles, Wings ve solo kariyerinde yaptığı çalışmalara, şarkılarına ilham veren özel yaşamına odaklanılıyor. Scott Rodger, Peter Berg, Matthew Goldberg, Brandon Carroll, Jeff Pollack, Frank Marshall, Ryan Suffern ve Leila Mattimore, McCartney 3, 2, 1'in yürütücü yapımcılığını üstleniyor. Ayrıca Paul McCartney ve ve Rick Rubin de yapımcı ekibinde yer alıyor.

  Beyoncé mini dizisini çekmesiyle tanıdığımız Zachary Heinzerling'in yönetmen koltuğunda bulunduğu McCartney 3, 2, 1, 16 Temmuz'da Hulu'da olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top