Hesabım
  Netflix'e "Cooking With Paris" Yemek Programı Geliyor!

  Cooking With Paris'in tanıtımı yapıldı.

  Paris Hilton, Cooking With Paris programıyla ekranlara geri dönüyor. Dev streaming platformu Netflix, dünyanın en zengin ve tanınmış isimlerinden Paris Hilton ile anlaşma imzalamıştı. Şimdi ise programın gösterim tarihi resmi olarak açıklandı. Cooking With Paris 4 Ağustos'ta platformdaki yerini alacak.

  Paris Hilton, Youtube'da da Cooking With Paris isimli bir program sunuyordu. Kurgusal olmayan yemek programı, kaldığı yerden ama platform değiştirerek yayın hayatına devam edecek. Resmi konu ise şöyle açıklandı: Paris Hilton yemek yapabiliyor... gibi. Ve Paris, yemek programı geleneklerini alt üst ediyor. Eğitimli bir aşçı değil ve olmaya da çalışmıyor. Ünlü arkadaşlarının yardımıyla yeni tarifler, yeni malzemeler, egzotik mutfak gereçleri deniyor. Virale dönüşen Youtube videosundan ilhamla Paris masasını tamamlamak üzere bizi markete götürecek. Belki de bir şekilde mutfağı öğrenir.

  Cooking With Paris show programı 6 bölümden oluşacak. Hilton, Eli Holzman, Aaron Saidman ve Rebecca Hertz yürütücü yapımcı olarak görev alacak. Program, Intellectual Property Corporation prodüksiyon şirketi aracılığıyla hayata geçirildi. Netflix, tarih olarak 4 Ağustos'u takvimlerde işaretledi.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top