Hesabım
  Netflix Yapımı Outer Banks'in 2. Sezonundan Fragman Geldi!

  Outer Banks, 2. sezon ile kaldığı yerden devam ediyor.

  Shannon BurkeJonas Pate ve Josh Pate'in yaratıcısı olduğu Outer Banks'in ikinci sezon fragmanı resmi olarak paylaşıldı. Aksiyon, suç ve dramı birleştiren Netflix dizisi Outer Banks'in fragmanında şu sözler dikkatleri çekiyor: "Yaşlı babam bana eskiden derdi ki 'Dibe çakıldığını hiçbir zaman dile getirmemen en iyisi'. Güven bana, dedi ki 'Her zaman daha aşağıya inebilirsin'."

  Outer Banks'in ikinci sezonu Bahamalar, Nassau'da geçiyor. Dizi, 2020'de yayın hayatına başlamıştı. 30 Temmuz'da ise ikinci sezon prömiyerini yapması bekleniyor. Gençlik dizisi Outer Banks'in ilk sezon konusu şöyleydi: John B, zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada yaşayan bir gençtir. Garsonluk yapıp, tekne kiralayarak günlerini geçiren John B ve üç arkadaşı, birlikte güzel vakit geçirmek için ellerinden geleni yapar. Bir gün mavi sularda gezerken batık bir tekne bulan John B, bunun yıllardır kayıp olan babası ile bağlantılı olabileceğinden şüphelenir. Babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmaya karar veren John B, üç arkadaşı ile birlikte harekete geçer.

  Yeni sezonda, ilk sezonun sonunda John B ve Sarah ölümün kıyısından dönmüştü. Şimdi ise aralarına yeni insanlar katılacak ve yeni arkadaşlar, yeni düşmanlar getirecek. Yürütücü yapımcılardan Jonas Pate, Josh Pate ve Shannon Burke'ün sözlerine göre yeni bölümlerde karakterler daha önce hiç zorlanmadığı kadar zor durumların içinde kalacaklar. 

  Oyuncu kadrosunda Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison BaileyJonathan Daviss gibi isimlerin yer aldığı Outer Banks, 30 Temmuz tarihinde kaldığı yerden devam edecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top