Hesabım
  Hande Erçel ve Kerem Bürsin Başrollü "Sen Çal Kapımı" Finalinden Teaser!

  Olaylı dizi Sen Çal Kapımı final yapıyor.

  Türkiye'nin magazin gündeminden düşmeyen, aynı zamanda yurt dışında ses getiren Sen Çal Kapımı, final yapıyor. 2020 yılında başlayan dizinin final bölümü tanıtımında Eda'nın hamileliğinin son dönemlerinde olduğunu görüyor ve o anlardan kesitler izliyoruz.

  Fox'ta yayınlanan romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'nın başrollerini Kerem Bürsin ile Hande Erçel paylaşıyor. 2 sezondur süren dizi esasen bir yaz dizisi olarak ekranlara gelmeye başlamış ve gördüğü ilgi sayesinde yayın hayatı uzun sürmüştü. Oyuncu kadrosunda Bürsin ve Erçel'in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin AfacanSitare Akbaş gibi isimler yer alıyor.

  Dizinin konusu ise şöyle: Eda Yıldız, hayatını eğitimine adayan genç bir kadındır. Eğitim bursu ile okuyan Eda, bursunun kesilmesi üzerine lise mezunu olarak kalır. Kendisine burs veren Serkan Bolat ile karşı karşıya geldiğindeyse hayatının değişmesine neden olacak bir teklif alır. Serkan Bolat, genç kadına kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yapması karşılığında bursunu geri vermeyi teklif eder. Teklifi kabul etmeyen Eda, koşullarının değişmesi sonucu istemese de Serkan ile nişanlı gibi davanmayı kabul eder.

  Sen Çal Kapımı, 8 Eylül Çarşamba günü final yapacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top