Hesabım
  Marvel Yapımı Hawkeye Dizisinden İlk Fragman!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 13 Eyl 2021 - 14:15

  Disney+'ta yayınlanacak olan Hawkeye'dan ilk fragman geldi.

  Marvel Sinematik Evreni'nden Disney+'ın süper kahraman dünyasına aktarılan Hawkeye'dan ilk fragman resmi olarak paylaşıldı. Fragmanı, Clint'in ailesiyle birlikte kutladığı bir Noel ile açıyoruz. Ardından Hawkeye'ın şehre adımını atan yeni kötü kahraman nedeniyle ailesini gönderdiğini görüyoruz. Bu sırada da Hawkeye'ın yeni çırağı Kate Bishop ile tanışıyoruz.

  Yeni ekibimiz kuruluyor. Disney+'ın merakla beklenen dördüncü süper kahraman dizisi Hawkeye'dan ilk fragman yayınlandı. Daha önce de WandaVisionThe Falcon and The Winter Soldier ve Loki dizileri başarı yakalamıştı. Bugüne kadar Marvel'ın yaratıcılıklarını geliştirerek yeni işler ortaya koydu görüldü. Hawkeye da bu nedenle merakla bekleniyor.

  Vera Farmiga, Kate Bishop'ın annesi olarak karşımıza çıkacak. Tony DaltonThe Swordsman; Fra Fee, Kazi; Zahn McClarnonWilliam Lopez; Alaqua Cox, Maya Lopez'i canlandıracak. Tabii Jeremy Renner'ı Hawkeye, Hailee Steinfeld'i ise Kate Bishop olarak izleme şansı yakalayacağız.

  Dizi, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye'ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek'e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate'in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar. Kate Bishop, Ant-Man'in kızı ile birlikte Young Avengers isimli gruba katıldığında gerçek bir süper kahraman dönüşür. Kate, Civil War sırasında Captain America'nın yanında olan Clint Barton'ın ile birlikte savaşır.

  Hawkeye, 24 Kasım tarihinde Disney+'taki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top