Hesabım
  Cem Yılmaz, Erşan Kuneri Dizi Çekimlerinin Bittiğini Açıkladı
  Yazar: Özlem Yenilmez — 13 Eyl 2021 - 14:00

  Erşan Kuneri, Netflix'e geliyor!

  Son olarak Karakomik Filmler serisiyle karşımıza çıkan Cem Yılmaz, Netflix ile anlaşma imzalamıştı. GoraArif V 2016 filmlerinde karşımıza çıkan meşhur porno yapımcısı karakter Erşan Kuneri, bir Netflix dizisi olarak hayata geçiriliyordu. Cem Yılmaz, dizinin çekimlerinin tamamlandığını resmi olarak açıkladı.

  Erşan Kuneri dizisinin çekimleri 12 Eylül tarihinde tamamlandı. Pandemi döneminin araya girmesi nedeniyle çekim sürecinin uzadığı tahmin edilen Erşan Kuneri dizisinin çekimlerinde görsel efektlerin de kullanıldığı görülüyor. Klakette VFX ibaresi olan Erşan Kuneri, genel izleyici kitlesinin büyük bir merakla beklediği yapımlar arasında yer alıyor. Netflix böylelikle yerli yapımlarını daha da popüler bir zirveye doğru taşıyor.

  Erşan Kuneri dizisinin konusu ise şöyle: 70'ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.

  Dizi, 8 bölümden oluşuyor. Cem Yılmaz'ın söylediklerine göre Erşan Kuneri dizisinde 150 ekip üyesi çalıştı. Dizi toplamda 6 saat sürecek. Erşan Kuneri, Netflix'teki izleyicileriyle 2022 yılı içerisinde buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top