Hesabım
  Succession 3. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 13 Eyl 2021 - 19:00

  Succession, Ekim ayında HBO'da!

  Jesse Armstrong'un yaratıcısı olduğu ve ortalığı kasıp kavuran dizi Succession'ın yayın tarihi resmi olarak açıklandı. HBO'da izleyici karşısına çıkan Succession, 3. sezonu için hazırlık yapıyor. Yeni duyuruya göre Succession, 17 Ekim tarihinde TV ekranlarıyla buluşacak.

  Entrikanın kitabını yazan Roy ailesi, ekranlara dönüş yapıyor. Succession, son yılların en büyük heyecanla beklenen dizilerinden biri olarak 3. sezonuyla HBO'daki yerini almaya hazırlanıyor. Dizi, HBO ve HBO Max'te aynı anda yayınlanacak. Paylaşılan yeni posterde "Make your move" sözleri yer alıyor. Oyun böylece karakterlerimizin farklı adımlarıyla devam edecek gibi görünüyor.

  Succession'ın 3. sezonunda Jeremy Strong, Sarah Snook, Alan Ruck, Nicholas Braun, Brian CoxKieran Culkin ve Matthew Macfadyen'in yanı sıra Peter Friedman, J. Smith-Cameron, Dagmara Dominczyk, Justine Lupe, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Arian Moayed, Zoë Winters, Jeannie Berlin, Alexander Skarsgård, Sanaa Lathan, Linda Emond, Jihae, Adrien Brody, Hope Davis ve Dasha Nekrasova izleyeceğiz.

  Dizinin ana hikayesinde New York’ta yaşayan, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birini yöneten Logan Roy ve dört çocuğunun hikayesi para, güç, siyaset ve aile değerleri ekseninde ele alınıyor. Succession'ın 9 Emmy Ödülü'nün yanı sıra Golden Globe Ödülü ve BAFTA adaylığı bulunuyor.

  Succession, 17 Ekim'de HBO'da izleyicileriyle buluşmaya başlayacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top