Hesabım
  Evlilik Hakkında Her Şey'den Yeni Fragman!

  Gökçe Bahadır başrollü Evlilik Hakkında Her Şey, başlamaya hazır.

  Fox TV'nin yeni merakla beklenen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'den yeni bir fragman yayınlandı. Yıldız oyuncu Gökçe Bahadır'ı başrolüne yerleştiren yerli dizi, 21 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Bahadır, bir boşanma avukatına hayat verecek. Karakter, kadın erkek ilişkilerini tepetaklak eden bir yapıda olacak.

  MF Yapım'ın imzasını taşıyan Evlilik Hakkında Her Şey, izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. Açıklamalara göre dizi, BBC yapımı The Split'in bir uyarlaması olacak. Yusuf Pirhasan dizinin yönetmen koltuğunda oturuyor. Senaryoda Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'un imzası bulunuyor.

  Dizinin konusu ise şöyle: Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyecek hikayeleriyle ekrana gelecek.

  Evlilik Hakkında Her Şey'in oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır'ın yanı sıra Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı isimler yer alacak.

  Dizi, 21 Eylül'de Fox TV'de ilk bölümüyle yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top