Hesabım
  Dave Baustista "Gears of War" Filminin Başrolünü Kapmak İçin Kampanyaya Başladı

  Netflix birkaç gün önce Xbox oyun serisi "Gears of War"a dayanan film ve dizi projeleri geliştirdiğini duyurmuştu.

  Dave Bautista

  Dave Bautista, Netflix'in yaklaşmakta olan "Gears of War" filminde yer almak için kampanyaya başladı. Ringden Hollywood'a transfer olan birkaç inanılmaz başarılı profesyonel güreşçiden biri olan Bautista, oyunculuk kariyerinde en büyük film serileriyle güçlü adımlarla ilerliyor. Hayranların onu görmeyi en çok istediği rollerden biriyse Gears of War oyununun ana karakteri Marcus Fenix.

  Netflix bu haftanın başında, popüler XBox oyun serisinde dayanan bir uzun metraj film ve yetişkinlere yönelik bir animasyon dizisi geliştirdiğini duyurduğunda, Dave Bautista için beklenen anın geldiği düşünüldü. Daha öncei henüz resmi olarak bir film uyarlaması gündemde değilken bile role sıcak baktığını, hatta bunun hayallerindeki rol olduğunu söyleyen Bautista da rolü kapmak için çalışmalara başladı.

  Bautista, Netflix'ten Marcus Fenix ​​rolünü talep etmek için Twitter'ı kullandı. Video oyunu serisine olan sevgisinden dolayı oyuna oynanabilir bir karakter olarak eklendiği eski bir Gears 5 reklamından alınan bir video paylaşan oyuncu "Bunu daha kolay hale getiremem" diyerek Netflix'i etiketledi.

  Bu girişimlerin bir sonuç verip vermeyeceğini zaman gösterecek ancak şimdiden yeterince çaba sarfeden Bautista hayranların takdirini kazandı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top