Hesabım
  Bradley Cooper, Steven Spielberg'ün "Bullitt" Filminde Başrolde!

  Steve McQueen'in canlandırdığı Frank Bullitt, Steven Spielberg tarafından yeniden sinemaya aktarılacak.

  Beyazperde

  Başrolünü Steve McQueen'in üstlendiği 1968 yapımı kült film "Bullitt", usta yönetmen Steven Spielberg'ün tarafından yeniden sinemaya uyarlanıyor. Filmde San Francisco polisi Frank Bullit karakterini Bradley Cooper canlandıracak.

  Peter Yates tarafından yönetilen orijinal film, koruması altındaki bir tanığı öldüren mafyanın peşine düşen polis Frank Bullitt'in hikayesini anlatıyordu. Film efsanevi araba takip sahnesiyle unutulmazlar arasına girdi ve Bullitt karakteri Steve McQueen'in tanımlayıcı rollerinden biri olarak hafızalara kazındı.

  Steven Spielberg imzalı proje, bu filmin yeniden çevrimi olmayacak, karaktere dayanan orijinal bir hikayeyi anlatacak. Resmi adı henüz belli olmayan filmin senaryosunu yapımcı ve Oscar'lı senarist Josh Singer (Spotlight, The Post) kaleme alacak.

  Singer aynı zamanda, Bradley Cooper'ı yönettiği ve başrolünü üstlendiği "Maestro" filminin de senaryosunu kaleme aldı. Cooper şu anda, Leonard Bernstein'ın hayatını anlatan ve Netflix'te yayınlanacak olan bu filmin post-prodüksiyon sürecinde.

  Steven Spielberg'ün son filmi "The Fabelmans" ise vizyon yolculuğuna başladı. Yönetmenin şu anda sırada başka bir projesi yok, dolayısıyla ikilinin Bullitt filmi üzerinde çalışmaya hemen başlaması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top