Hesabım
  Antonio Banderas Yeniden Zorro Olmaya Sıcak Bakıyor
  28 Kas 2022 - 11:04

  Ünlü aktör üçüncü bir Zorro filmine açık olduğunu söyledi ancak bayrağı daha genç bir isme devretmek şartıyla...

  TriStar Pictures

  1998 yılında "The Mask of Zorro"da ve 2005 yılında gelen devam filmi "The Legend of Zorro"da maskeli kahramana hayat veren Antonio Banderas rolü devretmek kaydıyla üçünncü bir filme açık olduğunu dile getirdi.

  Daha önce de sinemaya uyarlanmış olan Zorro'nun 1998 tarihli macerasında Banderas, Zorro kimliğini, yaşlandığı için artık kahramanlık yapamayan Don Diego de la Vega'dan devralıyordu. Usta oyuncu Anthony Hopkins'in canlandırdığı bu karakter Banderas'ı eğitiyor, tüm bilgisini ve maskeli kahraman olarak deneyimini ona aktarıyordu.

  Banderas geçtiğimiz günlerde ComicBook.com ile gerçekleştirdiği bir röportajda, yeni bir Zorro filmi yapmaya açık olduğunu dile getirdi ancak bir şartı var. Aktör olası yeni filmde Anthony Hopkins'in rolünü üstlenmeyi yani yeni nesil bir Zorro'ya eğitim veren akıl hocası rolünde izleyici karşısına çıkmayı istiyor.

  Ünlü oyuncu ayrıca sıradaki Zorro'nun kim olması gerektiği yönündeki soruyu da cevapladı. Marvel'ın Spider-Man yıldızı Tom Holland'ın rol için çok uygun olduğunu söyleyen Banderas "Onunla birlikte Uncharted'ı çektim ve o çok enerjik ve eğlenceli, o kıvılcıma sahip, yani neden olmasın?" dedi.

  Şu sıralarda Zorro'ya odaklanan birden çok proje hazırlık aşamasında. Bunlardan biri Wilmer Valderrama'nın Zorro rolünü üstleneceği Disney yapımı televizyon dizisi. ABC kanalında yayınlanacak olan dizi, 1950'li yılların meşhur Zorro dizisini yeniden ele alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top