Hesabım
  "Super Mario Bros."tan Yeni Fragman

  Super Mario Kardeşler Filmi 14 Nisan 2023'te sinemalarda!

  Universal Pictures ve Illumination imzalı animasyon oyun uyarlaması "Super Mario Bros. Movie"den (Süper Mario Kardeşler Filmi) yeni bir fragman yayınlandı.

  Nintendo'nun dünya çapındaki en ünlü oyunlarından biri olan Mario Bros.'tan uyarlanan film, 1993 yapımı, başrollerini  Bob Hoskins ve John Leguizamo'nun üstlendiği live-action "Super Mario Bros."tan sonraki ilk uyarlama olma özelliğini taşıyor.

  Filmde Mario'yu Chris Pratt seslendirecek. Hayranlardan, Pratt'in bu role uygun olmadığına yönelik pek çok eleştirme gelmişti. Seslendirme kadrosunda ayrıca; Luigi rolünde Charlie Day, Princess Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Bowser rolünde Jack Black, Toad rolünde Keegan-Michael Key, Donkey Kong rolünde Seth Rogen, Kamek rolünde Kevin Michael Richardson, Cranky Kong rolünde Fred Armisen ve Spike rolünde Sebastian Maniscalco yer alıyor. Mario'nun alışılmış seslendirme sanatçıcı Charles Martinet de filmin kadrosunda yer alıyor

  Yeni fragman, Princess Peach ve Donkey Kong'a ilk bakışın yanı sıra daha fazla performans ve hatta biraz Mario Kart sergiliyor. Filmin senaryosunu, 2022'nin en çok izlenen filmlerinden biri olan "Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi"ni de kaleme alan Matthew Fogel tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda Aaron Horvath ve Michael Jelenic var, yapımcılığı ise karakterin yaratıcısı olan Shigeru Miyamoto ve Chris Meledandri üstleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top