Hesabım
  Gülse Birsel İmzalı "Yılbaşı Gecesi"nden İlk Fragman!
  6 Ara 2022 - 08:59

  "Yılbaşı Gecesi" 30 Aralık'ta Disney+'ta!

  Disney+'ın büyük bir merakla beklenen yıldız kadrolu yılbaşı filminden ilk fragman yayınlandı. Gülse Birsel’in güçlü ve eğlenceli kaleminin, Ozan Açıktan rejisi ile buluştuğu BKM yapımı "Yılbaşı Gecesi" filminde Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör yer alıyor.

  "Yılbaşı Gecesi" 30 Aralık'ta Disney+'ta! Şimdi abone olmak için tıklayın...

  "Yılbaşı Gecesi", pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak, uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada yılbaşını kutlamaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberin ardından yaşananları anlatıyor.

  Günlerdir sevdikleriyle birlikte yılbaşını kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur. Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve nasıl bir "Yılbaşı Gecesi" geçirecekleri ise büyük bir merak konusudur...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top