Hesabım
  "Dikkat Köpek Var" Sinemalarda!

  Filmin ilk 10 günlük bilet gelirleri sokak hayvanlarına destek olacak!

  Yapımcılığını Nussi Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ece İşbilen Dağ ve Deniz Cem Dağ’ın yaptığı, senaryosunu ise Memet Güzelbeyoğlu ve Caner Yalçın’ın yazdığı "Dikkat Köpek Var" filmi sinemalarda izleyicileri bekliyor!

  Başrollerini Nusret Toplar, Onur Büyüktopçu, Güney Kılınç, Mutlu Güney, Dilara Ortagüz, Serli Alyanakyan, Buse Şen, Ülkü Toplar, Ergün Özfırıncı ve ödüllü köpek Bal'ın paylaştığı film, yapımcı ve oyuncu Nusret Toplar'ın daha önce 13 Bölüm çekilen ve büyük beğeni toplayan "Dikkat Köpek Var" Youtube dizisinden uyarlandı.

  Filmin galasında konuşan Nusret Toplar, filmin ilk on günlük sürecinde gelen gelirden sokak hayvanları için bağış yapacağını belirtti: "Burada küçük bir açıklama yapmak istiyorum, ekibim bile şu an burada öğrenecek. Filmimizi 30 Aralık - 8 Ocak akşamına kadar kaç kişi izlerse, seyirci sayısı kadar TL'yi sokak hayvanları için bağışlayacağız. Filmimizle bir farkındalık yaratmak istiyoruz. Ve ne kadar çok izlenirse sinemadan gelen geliri Nussi Production olarak bağışlayacağız." dedi.

  "Dikkat Köpek Var"ın konusu kısaca şöyle: İstanbul Emniyeti’nin gururu olarak gösterilen polislerden biri olan Murat Kaya, uluslararası gizli bir teşkilata atanır. Bu sırada manevi babası olarak gördüğü, kariyerinde idolü olan Teoman, peşinde olduğu Gölge tarafından vurulur. Gölge her şeyin sahtesini piyasaya süren ve bunun yanı sıra kendisine köpek ordusu kurmak isteyen biridir. Murat, Teoman’ın yürüttüğü “Gölge” operasyonunu devralır. Devraldığı tek şey operasyon değil aynı zamanda Gölge’nin elinden kurtarılmış, teşkilatın göz bebeği ve Teoman’ın biricik köpeği Bal’dır. Köpekler ile pek de iyi anlaşamayan Murat bu zorlu görevde Bal ile ilginç maceralara atılacaktır. Bu serüvende yolu birçok insanla kesişecek, muzip ancak heyecanlı anlar yaşanacaktır.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top